Fotogalerie

 

Fotogalerie

Jarní bazárek

Jarní bazárek 2016 proběhl opět díky vám všem ve velmi příjemné atmosféře. Jsme velmi rádi, že se věcí sešlo tolik, že opět budeme moci podpořit několik charitativních organizací věcnými dary.

Noc kostelů 2015

Letošní Noc kostelů proběhla opět v přátelském duchu. Jako první návštěvníky jsme uvítali cyklisty, kteří si jako cíl dali objet všechny kostely zapojené do této aktivity. Návštěvníci mohl nechat vzkaz mistru Janu Husovi na tabuli, navštívit výstavu Mistr Jan v souvislostech, poznat, jak fungují varhany a vidět ukázku z úspěšného muzikálu Kazatel. V Klubu Suterén pak byl připraven program pro děti a mládež. Děti mohly plnit kvízy, podílet se na společné výtvarné práci na téma rodina, vyrobit si růži nebo poznat symboly orientálních křesťanů (a také mnoho dalšího). Děti ocenily možnost výběru z více aktivit a také svobodu pohybu po klubu. Byl to velmi příjemný večer.

Sborový den 2014

Každoročně na konci školního roku slavíme sborový den: „open air“ bohoslužbou na naši velké zahradě, zpěvem, vystoupením dětí a mládeže, no a samozřejmě táborákem s posezením na farní zahradě.

Posezení po bohoslužbách

Tradiční posezení u kávy, čaje a dobrot z našich domácností, které se koná po bohoslužbách vždy první neděli v měsíci. Je to příležitost ke sdílení a také k oslavám narozenin sester a bratří z našeho společenství.

Chrám spasitele

Pár fotografií našeho chrámu, který tvoří hlavní dominantu Karáskova náměstí.

Pesach 2017

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.