Fotogalerie

 

Fotogalerie

Jarní bazárek

Jarní bazárek 2016 proběhl opět díky vám všem ve velmi příjemné atmosféře. Jsme velmi rádi, že se věcí sešlo tolik, že opět budeme moci podpořit několik charitativních organizací věcnými dary.

6 Photos

Mikulášský charitativní bazárek

5.12.2015 proběhl Mikulášský charitativní bazárek, na kterém vystoupili šikovní zpěváci z Joyful Noise a First Smile - glee Brno. Děti se také dočkaly příchodu Mikuláše, který jim letos nabídl lahodnou nadílku. Návštěvníci tak mohli nejen výhodně nakoupit na bazárku (a přispět na nákup potřebného vybavení Klubu Suterén), ale také se dobře pobavit, což se opět podařilo. Děkujeme všem, kteří s přípravou bazárku pomáhali.

11 Photos

Neformální setkání lidí různých kultur u stolu se syrskou kuchyní

Dne 22. července se v prostorách farnosti uskutečnilo neformální setkání lidí různých kultur u stolu se syrskou kuchyní. Pro toto setkání jsme si vybrali sice nejteplejší den letošního léta, přesto se dostavily téměř tři desítky lidí dychtivých poznat něco nového. Návštěvníci mohli ochutnat pravé syrské fríké, vinné listy, pastu z lilku, koření zaatar a mnoho dalšího (třeba, jak vypadá pohádka Šípková Růženka v arabštině). Byl to velmi příjemný večer. A já moc děkuji za pomoc Georgovi, Anně, Silvii, Aleně a Tobiášovi a všem milým lidem za účast. Dává nám to chuť zorganizovat další podobnou akci. Hana Moualla

9 Photos

Noc kostelů 2015

Letošní Noc kostelů proběhla opět v přátelském duchu. Jako první návštěvníky jsme uvítali cyklisty, kteří si jako cíl dali objet všechny kostely zapojené do této aktivity. Návštěvníci mohl nechat vzkaz mistru Janu Husovi na tabuli, navštívit výstavu Mistr Jan v souvislostech, poznat, jak fungují varhany a vidět ukázku z úspěšného muzikálu Kazatel. V Klubu Suterén pak byl připraven program pro děti a mládež. Děti mohly plnit kvízy, podílet se na společné výtvarné práci na téma rodina, vyrobit si růži nebo poznat symboly orientálních křesťanů (a také mnoho dalšího). Děti ocenily možnost výběru z více aktivit a také svobodu pohybu po klubu. Byl to velmi příjemný večer.

14 Photos

Sborový den 2014

Každoročně na konci školního roku slavíme sborový den: „open air“ bohoslužbou na naši velké zahradě, zpěvem, vystoupením dětí a mládeže, no a samozřejmě táborákem s posezením na farní zahradě.

4 Photos

Letnice 2013

Svátek seslání Ducha svatého – společně s věřícími z jiných náboženských obcí slavíme bohoslužbou v přírodě za městem.

5 Photos

Posezení po bohoslužbách

Tradiční posezení u kávy, čaje a dobrot z našich domácností, které se koná po bohoslužbách vždy první neděli v měsíci. Je to příležitost ke sdílení a také k oslavám narozenin sester a bratří z našeho společenství.

2 Photos

Chrám spasitele

Pár fotografií našeho chrámu, který tvoří hlavní dominantu Karáskova náměstí.

4 Photos

pesach 2016

Několik momentek z pesachové hostiny s večeří Páně tradičně konané na Zelený čtvrtek.

2 Photos

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.