Klub Suterén

Aktivity

Volnočasový klub Karásek – nabízí pro děti školního věku možnost smysluplného využití volného času.

Pondělí a úterý 15 – 17.30 hod. Výtvarná činnost, deskové a pohybové hry, vzájemné sdílení…

Prostory klubu Suterén jsou také nabízeny ke krátkodobému pronájmu. Možno zde uspořádat přednáškovou činnost, workshopy, zkoušky a soustředění  hudebních a divadelních těles, divadelní i hudební představení klubového charakteru atd. Bližší info o podmínkách pronájmu na mailu ccsh.zidenice@seznam. cz, nebo na čísle 776388120.

Pilates – zdravé protažení těla Pondělí 18.30 hod. Příspěvek 60 Kč/hodinu  První hodina po prázdninách: Pondělí 7.9.2020

O klubu

Suterénní prostory chrámu byly již od počátku (1936) budovány s ohledem na sociálně-kulturní využití věřících i nevěřících obyvatel. Ve třech původních lodích se nacházely: klubovna, kulturní sál s jevištěm a loutkové divadlo. Kulturně sociální činnost byla v 70. letech komunisty přerušena a část prostor direktivně pronajata. Jenom část se mohla využívat pro potřeby farnosti. Dnes tedy navazujeme na aktivity několika zajímavých lidí: prvního faráře Karla Pavlíka nebo Ferdinanda Karáska (sociálního pracovníka), aj. Současné zaměření klubu navazuje na původní  činnost a záměr budovatelů. Klubu je finančně i organizačně  spravován Náboženskou obcí CČSH v Brně Židenicích.

Pronájmy

Prostory klubu Suterén jsou také nabízeny ke krátkodobému pronájmu. Možno zde uspořádat přednáškovou činnost, workshopy, zkoušky a soustředění  hudebních a divadelních těles, divadelní i hudební představení klubového charakteru atd.

Jak můžete pomoci

Pomoci  můžete především aktivní spoluprací a samozřejmě finanční podporou a  propagací.

Pokud máte zájem, bližší informace získáte přes kontakty Farního úřadu-viz záložka kontakty

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.