Křesťanská meditace a kontemplativní bohoslužba

V prázdninových měsících- v červenci a srpnu– se Večery křesťanské meditace nekonají. První schůzka v novém školním roce bude 4.9.2018! Přejeme požehnané letní dny a těšíme se na viděnou v září.

Srdečně zveme na Odpoledne s křesťanskou meditací.Koná se v neděli 3.6.2018 od 14 do 18.30 hod v Penzionu Zahrada v Brně na Lipové 26. V úvodech ke čtyřem blokům meditací se seznámíte s technikou i duchovní stránkou křesťanské meditace. Nebude chybět ani protažení těla-v případě horkého počasí i smočení v bazénu, meditace v chůzi, občerstvení a samozřejmě vzájemné seznámení. Je vhodné si vzít pohodlné oblečení. Vstup volný, dobrovolné příspěvky na úhradu nákladů vítány!

Večery křesťanské meditace  se konají každé úterý kromě svátků a letních prázdnin v 17.45 hod.  v místnosti pro setkávání v budově Brněnské diecéze CČSH na Joštově 7 ve třetím patře. Náplní večera je nejprve krátký úvod a po té hlavní část- meditační praxe. Večery křesťanské meditace jsou otevřeny pro každého bez rozdílu vyznání.

Kontemplativní bohoslužba-biblické slovo, modlitby a eucharistie spojené tichem meditace. Koná se každé třetí úterý v měsíci místo večera meditace. Bohoslužba je otevřená pro všechny bez rozdílu vyznání.

 

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.